
Комутаційний бокс DS-1280ZJ-XS Hikvision (99-00001728)
746 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001728
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM (E), DS-2CE56H1T-ITM (E), DS-2CE56H5T-ITM (E), DS-2CE56H0T-ITMF / ITME, DS-2CE56D7T -ITM, DS-2CE56F7T-ITM, DS-2CE56F1T-ITM. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф100x43x129 мм, вага 320 г Комутаційний бокс для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM (E), DS-2CE56H1T-ITM (E), DS-2CE56H5T-ITM (E), DS-2CE56H0T-ITMF / ITME, DS-2CE56D7T -ITM, DS-2CE56F7T-ITM, DS-2CE56F1T-ITM. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф100x43x129 мм, вага 320 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 320 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий сплав, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 4.5 кг, Матеріал алюмінієвий сплав, Гарантія 12 міс. |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø100 / 43 / 129 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 100 х 43 х 129 мм |
| Розміри, мм | Ø100 / 43 / 129 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM(E), DS-2CE56H1T-ITM(E), DS-2CE56H5T-ITM(E) та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 746 ₴

