
Комутаційний бокс DS-1280ZJ-XS black Hikvision (99-00001859)
746 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001859
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM (E), DS-2CE56H1T-ITM (E), DS-2CE56H5T-ITM (E), DS-2CE56H0T-ITMF / ITME, DS-2CE56D7T -ITM, DS-2CE56F7T-ITM, DS-2CE56F1T-ITM. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф100x43x129 мм, вага 320 г, колір чорний Комутаційний бокс для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM (E), DS-2CE56H1T-ITM (E), DS-2CE56H5T-ITM (E), DS-2CE56H0T-ITMF / ITME, DS-2CE56D7T -ITM, DS-2CE56F7T-ITM, DS-2CE56F1T-ITM. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф100x43x129 мм, вага 320 г, колір чорний.
Розподільна коробка в чорному забарвленні DS-1280ZJ-XS – незамінний аксесуар для монтажу купольних камер у приміщеннях та на вуличних територіях. Особливо добре підходить до пристроїв відповідного кольору, доповнюючи їх дизайн. Конструкція складається з комутаційного боксу, а також універсального кронштейна, що підходить до багатьох відеокамер Hikvision. Міцно прикручується до стелі та тримає камеру до 4,5 кілограма. Дріт та додаткові перехідники, що підключаються до обладнання, дбавйливо поміщаються всередині коробки та виводяться через спеціально передбачені отвори. У повному зборі, DS-1280ZJ-XS із закритим корпусом із міцного алюмінієвого сплаву має захист від набивання пилу та попадання всередину вологи, так що всі складові обладнання залишаються працездатними.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 320 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 4.5 кг, Матеріал: алюмінієвий сплав, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс., Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Комутаційний бокс, універсальний кронштейн |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Особенности | Універсальний кронштейн, Пилозахист і захист від вологи, Міцний алюмінієвий корпус, Максимальне навантаження 4.5 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø100 / 43 / 129 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 100 х 43 х 129 мм |
| Розміри, мм | Ø100 / 43 / 129 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM(E), DS-2CE56H1T-ITM(E), DS-2CE56H5T-ITM(E) та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 746 ₴

