Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CD40XXF / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD40XXFWD / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD6026FWD / E- (H), DS-2CD6233F / E- (H ) (IR5) (IRA), DS-2CD40xxFWD / E- (H) (IR5), DS-2CD40xxFWD / E- (H) (IRA), DS-2CD4026FWD / E- (H), DS-2CD48XX. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 297х116х88 мм, вага 473 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CD40XXF / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD40XXFWD / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD6026FWD / E- (H), DS-2CD6233F / E- (H ) (IR5) (IRA), DS-2CD40xxFWD / E- (H) (IR5), DS-2CD40xxFWD / E- (H) (IRA), DS-2CD4026FWD / E- (H), DS-2CD48XX. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 297х116х88 мм, вага 473 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 473г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | Поворот: 360 °, нахил: - 45 ° до 45 ° |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 6 кг |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 297х116х88 мм |
| Розміри, мм | 297х116х88 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD40XXF / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD40XXFWD / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD6026FWD / E- (H) та ін. |
Информация для заказа
- Цена: 646 ₴


