
Кронштейн DS-1294ZJ-PT Hikvision (10000001452)
956 ₴
- В наличии
- Код: 10000001452
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CD2F22FWD-I (W) (S), DS-2CD2F42FWD-I (W) (S), DS-2CD29XXF- (I) (S), DS-2CD2935FWD-I (S), DS-2CD2955FWD-IS, DS-2CC52H1T-FITS. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: пластик і сталь, розміри 223x125x80 мм, вага 480 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2CD2F22FWD-I (W) (S), DS-2CD2F42FWD-I (W) (S), DS-2CD29XXF- (I) (S), DS-2CD2935FWD-I (S), DS-2CD2955FWD-IS, DS-2CC52H1T-FITS. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: пластик і сталь, розміри 223x125x80 мм, вага 480 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Общие | |
| Вес | 480 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс., Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик і сталь |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 3 кг, пластик і сталь, настінний |
| Розміри | 223 / 125 / 80 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 223 х 125 х 80 мм |
| Розміри, мм | 223 / 125 / 80 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD2F22FWD-I (W) (S), DS-2CD2F42FWD-I (W) (S), DS-2CD29XXF- (I) (S), DS-2CD2935FWD-I (S), та ін. |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 956 ₴

