
Кожух для камер DS-1331HZ-B Hikvision (99-00004260)
15 698 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004260
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний кожух для камер. Вентиляція 4Вт, IP66, 12 В DC, -20 ° C - +60 ° C, Розмір 465.4 × 169.2 × 160 мм, 2000 г, алюмінієвий корпус без підігріву Вуличний кожух для камер. Вентиляція 4Вт, IP66, 12 В DC, -20 ° C - +60 ° C, Розмір 465.4 × 169.2 × 160 мм, 2000 г, алюмінієвий корпус без підігріву
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кожух |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2 кг |
| Вид | Захист камери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP66, 12 В DC, Робоча температура -20° C - +60° C, алюмінієвий корпус |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Алюминий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Особенности | Вентиляція 4Вт, без підігріву |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Рабочая температура | -20° C - 60° C |
| Розміри | 465.4 / 169.2 / 160 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 465.4 х 169.2 х 160.0 мм |
| Розміри, мм | 465.4 / 169.2 / 160 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 15 698 ₴

