Вуличний кожух для камер. Сумісний з камерами: DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F, DS-2CD2820F, iDS-2CD60XXFXX- (A) / B, DS-2CD60XXFXX- (A) / B, DS-2CD6026FHWD (-A), DS -2CD50X6G0- (A) (P), DS-2CD50X5G0- (A) (P), DS-2CD70X6G0- (A) (P). Вбудований підігрів, обдув, склоочисник. AC 24В, 4А, IP67. Розмір 445.3 х 169,3 х 169,2 мм, 2500 г Вуличний кожух для камер. Сумісний з камерами: DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F, DS-2CD2820F, iDS-2CD60XXFXX- (A) / B, DS-2CD60XXFXX- (A) / B, DS-2CD6026FHWD (-A), DS -2CD50X6G0- (A) (P), DS-2CD50X5G0- (A) (P), DS-2CD70X6G0- (A) (P). Вбудований підігрів, обдув, склоочисник. AC 24В, 4А, IP67. Розмір 445.3 х 169,3 х 169,2 мм, 2500 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кожух |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2500 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 24В / 4A |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Потужність споживання | Кулер: 4Вт, Обігрів: 60 Вт, Стеклоочиститель: 4Вт |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 455 / 169 / 169 мм |
| Розміри, мм | 455 / 169 / 169 |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F, DS-2CD2820F, iDS-2CD60XXFXX- (A) / B, та ін. |
Информация для заказа
- Цена: 8 894 ₴


