
Кронштейн DS-1473ZJ-155 Hikvision (99-00003003)
1 912 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003003
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Φ155 × 183.5 × 240 мм, вага 725 г Кронштейн для монтажу відеокамери. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Φ155 × 183.5 × 240 мм, вага 725 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Общие | |
| Вес | 725 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс. |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 3 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 3 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø155 / 183.5 / 240 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 155.0 х 183.5 х 240.0 мм |
| Розміри, мм | Ø155 / 183.5 / 240 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 912 ₴

