
Кронштейн DS-1475ZJ-SUS Hikvision (99-00001952)
1 977 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001952
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп. Діаметр кріплення регулюється від 67 до 127 мм. Сумісний з камерами: DS-2CD55X6G0-IZ (X) С, DS-2CD55X5G0-IZ (X) С, DS-2CD26X5FWD-IZS, DS-2CD26X3G0-IZS, DS-2CD5AX6G0-IZ (X) C, DS-2CD5AC5G0-IZ (X) Z, DS-2CD7AX6G0-IZ (X) Z. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: нержавіюча сталь, розміри 250x127x46 мм, вага 1205 г Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп. Діаметр кріплення регулюється від 67 до 127 мм. Сумісний з камерами: DS-2CD55X6G0-IZ (X) С, DS-2CD55X5G0-IZ (X) С, DS-2CD26X5FWD-IZS, DS-2CD26X3G0-IZS, DS-2CD5AX6G0-IZ (X) C, DS-2CD5AC5G0-IZ (X) Z, DS-2CD7AX6G0-IZ (X) Z. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: нержавіюча сталь, розміри 250x127x46 мм, вага 1205 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Общие | |
| Вес | 1205 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: нержавіюча сталь, Діаметр кріплення 67-127 мм, Навантаження: 10 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Діаметр кріплення 67-127 мм, Максимальне навантаження 10 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 250 / 127 / 46 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 250 х 127 х 46 мм |
| Розміри, мм | 250 / 127 / 46 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD55X6G0-IZ (X) С, DS-2CD55X5G0-IZ (X) С, DS-2CD26X5FWD-IZS, DS-2CD26X3G0-IZS, тощо |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 977 ₴


