
Кронштейн DS-1602ZJ-ВОХ-POLE Hikvision (00000001396)
3 861 ₴
- В наличии
- Код: 00000001396
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери на стіну або стовп. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 209.7 x 314 x 600.8 мм, вага 6840 г Кронштейн для монтажу відеокамери на стіну або стовп. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 209.7 x 314 x 600.8 мм, вага 6840 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Общие | |
| Вес | 6840 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 10 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Крепеж | Кріплення на стіну / стовп |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав і сталь |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 10 кг, Алюмінієвий сплав і сталь, Кріплення на стіну/стовп |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 209.7 x 314 x 600.8 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 209.7 х 314.0 х 600.8 мм |
| Розміри, мм | 209.7 x 314 x 600.8 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 3 861 ₴


