
Кронштейн DS-1602ZJ-BOX Hikvision (99-00001294)
5 634 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001294
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний з монтажною коробкою для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX, DS-2DF8XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 397x209x310 мм, вага 3230 г Кронштейн настінний з монтажною коробкою для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX, DS-2DF8XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 397x209x310 мм, вага 3230 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Общие | |
| Вес | 3230 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 10 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Кронштейн, монтажна коробка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | З монтажною коробкою |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 397 / 209 / 310 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 397 х 209 х 310 мм |
| Розміри, мм | 397 / 209 / 310 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX ін |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 5 634 ₴


