
Кронштейн DS-1602ZJ Corner Hikvision (00000001487)
1 545 ₴
- В наличии
- Код: 00000001487
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний кутовий для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 417х194х176 мм, вага 2800 г Кронштейн настінний кутовий для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 417х194х176 мм, вага 2800 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2800 |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, Навантаження 10 кг, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Сумісність з камерами DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав і сталь |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Кутовий, Настінний, Для PTZ-камер |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 417х194х176 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 417 х 194 х 176 мм |
| Розміри, мм | 417х194х176 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 545 ₴


