
Кронштейн DS-1602ZJ-P Hikvision (99-00000371)
1 507 ₴
- В наличии
- Код: 99-00000371
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними купольними камерами: DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 306x182x97 мм, вага 1050 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними купольними камерами: DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 306x182x97 мм, вага 1050 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 1050 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 10 кг, Матеріал алюмінієвий сплав, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 10 кг, алюмінієвий сплав |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 306 / 182 / 97 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 306 х 182 х 97 мм |
| Розміри, мм | 306 / 182 / 97 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 507 ₴


