
Кронштейн DS-1603ZJ Hikvision (00000001374)
1 545 ₴
- В наличии
- Код: 00000001374
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу відеокамери серії PanoVu. Сумісний з камерами: DS-2CD6DХ4FWD-(І)(Х)(С)(/NFC), DS-2DP08183-D, DS-2DP16363-D, DS-2DP1636-D. Максимальне навантаження 20 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 364x182 мм, вага 1400 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери серії PanoVu. Сумісний з камерами: DS-2CD6DХ4FWD-(І)(Х)(С)(/NFC), DS-2DP08183-D, DS-2DP16363-D, DS-2DP1636-D. Максимальне навантаження 20 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 364x182 мм, вага 1400 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1400 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 20 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 20 кг, Матеріал алюмінієвий сплав, Сумісний з DS-2CD6DХ4FWD-(І)(Х)(С)(/NFC, DS-2DP08183-D, DS-2DP16363-D, DS-2DP1636-D |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 364x182 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 364x182 мм |
| Розміри, мм | 364x182 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD6DХ4FWD-(І)(Х)(С)(/NFC), DS-2DP08183-D, DS-2DP16363-D, DS-2DP1636-D |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 545 ₴


