
Кронштейн DS-1603ZJ-P Hikvision (99-00002413)
2 042 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002413
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери серії PanoVu. Максимальне навантаження 20 кг. Матеріал: алюміній, розміри 364х182х98 мм, вага 1400 г Кронштейн для монтажу відеокамери серії PanoVu. Максимальне навантаження 20 кг. Матеріал: алюміній, розміри 364х182х98 мм, вага 1400 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 1400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс. |
| Керування | — |
| Цвет | Серебристый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 20 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 20 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 364 / 182 / 98 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 364 х 182 х 98 мм |
| Розміри, мм | 364 / 182 / 98 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | PanoVu |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 2 042 ₴

