
Кронштейн DS-1604ZJ Hikvision (99-00000373)
3 240 ₴
- В наличии
- Код: 99-00000373
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними поворотними камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 355x255x170 мм, вага 2150 г Кронштейн для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними поворотними камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 355x255x170 мм, вага 2150 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2150 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал алюмінієвий сплав, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 10 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 355 / 255 / 170 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 355 х 255 х 170 мм |
| Розміри, мм | 355 / 255 / 170 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 3 240 ₴


