
Кронштейн DS-1604ZJ-P Hikvision (10000001405)
3 402 ₴
- В наличии
- Код: 10000001405
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними поворотними PTZ-камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 355x262x170 мм, вага 3800 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними поворотними PTZ-камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав і сталь, розміри 355x262x170 мм, вага 3800 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 3800 |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Максимальне навантаження 10 кг, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав, Сталь |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 10 кг, Алюмінієвий сплав, Сталь, Сумісний з PTZ-камерами |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 355 / 262 / 170 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 355 х 262 х 170 мм |
| Розміри, мм | 355 / 262 / 170 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 3 402 ₴


