
Кронштейн DS-1605ZJ Hikvision (10000001411)
1 507 ₴
- В наличии
- Код: 10000001411
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними поворотними камерами DS-2DE4A220IW-DE, DS-2DE4A320IW-DE. Максимальне навантаження 5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф171x158x228 мм, вага 1120 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери. Сумісний із швидкісними поворотними камерами DS-2DE4A220IW-DE, DS-2DE4A320IW-DE. Максимальне навантаження 5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф171x158x228 мм, вага 1120 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 1120 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 5 кг, Алюмінієвий сплав, Гарантія 12 міс., Країна виробник: Китай |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 5 кг |
| Особенности | Сумісний із DS-2DE4A220IW-DE, DS-2DE4A320IW-DE |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø171 / 158 / 228 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 171 х 158 х 228 мм |
| Розміри, мм | Ø171 / 158 / 228 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE4A220IW-DE, DS-2DE4A320IW-DE |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 507 ₴


