
Кронштейн DS-1602ZJ Hikvision (00000000843)
1 068 ₴
- В наличии
- Код: 00000000843
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX, DS-2DF8XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 97x182x305 мм, вага 1050 г Кронштейн для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX, DS-2DF8XXX. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри 97x182x305 мм, вага 1050 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1050 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий сплав, Максимальне навантаження 10 кг |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 10 кг, Сумісний з DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX, DS-2DF8XXX, Алюмінієвий сплав |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 97x182x305 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 97 х 182 х 305 мм |
| Розміри, мм | 97x182x305 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE5XXX, DS-2AE5XXX, DS-2DF1-5XX, DS-2AF1-5XX, DS-2AE7XXX, DS-2DE7XXX, DS-2DF6XXX, DS-2DE4XXX ін |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 068 ₴


