
Кронштейн DS-1660ZJ Hikvision (99-00001183)
3 645 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001183
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери на перила / парапет або стіну. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюміній, розміри 180x950x800мм, вага 2900 г Кронштейн для монтажу відеокамери на перила / парапет або стіну. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюміній, розміри 180x950x800мм, вага 2900 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 2900 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри 180×950×800 мм, Вага 2900 г, Максимальне навантаження 30 кг, Матеріал алюміній, Колір білий |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Настінне для парапету |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 30 кг |
| Особенности | Кріплення для перил/парапету або стіни, Максимальне навантаження 30 кг, Матеріал алюміній, Колір білий |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 180 / 950 / 800мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 180 х 950 х 800 мм |
| Розміри, мм | 180 / 950 / 800 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 3 645 ₴

