
Кронштейн DS-1661ZJ Hikvision (00000000738)
1 180 ₴
- В наличии
- Код: 00000000738
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для підвісного монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DF8XXXI, DS-2DF82XXIW-AEL, DS-2DF8836I5V-AEL, DS-2DF82XXI-AEL (B), iDS-2VS235-F836. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф116х200 мм, вага 600 г Кронштейн для підвісного монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DF8XXXI, DS-2DF82XXIW-AEL, DS-2DF8836I5V-AEL, DS-2DF82XXI-AEL (B), iDS-2VS235-F836. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф116х200 мм, вага 600 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 600 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 30 кг, Матеріал: алюмінієвий сплав |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 30 кг |
| Особенности | Підвісний монтаж |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ф116х200 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 116 х 116 х 200 мм |
| Розміри, мм | Ф116х200 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DF8XXXI, DS-2DF82XXIW-AEL, DS-2DF8836I5V-AEL, DS-2DF82XXI-AEL (B), iDS-2VS235-F836 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴

