Кронштейн стельовий для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф116х57 мм, вага 380 г Кронштейн стельовий для монтажу PTZ-відеокамери. Сумісний з камерами: DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф116х57 мм, вага 380 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 380 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Сумісний з камерами DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx, Максимальне навантаження 30 кг, Матеріал: Алюмінієвий сплав |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 30 кг |
| Особенности | Стельовий, для PTZ-камер, Максимальне навантаження 30 кг, Алюмінієвий сплав |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ф116х57 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 116 х 116 х 57 мм |
| Розміри, мм | Ф116х57 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2DE4xxx, DS-2AE4xxx, DS-2DF7xxx, DS-2DF8xxx |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 717 ₴


