
Кронштейн DS-1663ZJ-P Hikvision (99-00003647)
827 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003647
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн стельовий для монтажу відеокамери. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ø 116.5 ×57 мм, вага 380 г Кронштейн стельвоий для монтажу відеокамери. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ø 116.5 ×57 мм, вага 380 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 380 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 10 кг, Матеріал: алюміній, Гарантія: 12 міс., Країна виробник: Китай, Бренд: Hikvision |
| Керування | — |
| Цвет | Алюминий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | Стельовий |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø 116.5 / 57 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 116.5 х 116.5 х 57.0 мм |
| Розміри, мм | Ø 116.5 / 57 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 827 ₴

