
Кронштейн DS-1693ZJ-S Hikvision (99-00000374)
8 894 ₴
- В наличии
- Код: 99-00000374
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн настіниий для монтажу систем позиціонування. Максимальне навантаження 50 кг. Матеріал: сталь, розміри 500x200x190 мм, вага 5700 г Кронштейн настіниий для монтажу систем позиціонування. Максимальне навантаження 50 кг. Матеріал: сталь, розміри 500x200x190 мм, вага 5700 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Сталь |
| Общие | |
| Вес | 5700 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал: Сталь, Максимальне навантаження: 50 кг, Гарантія: 12 міс., Країна виробник: Китай, Робоча температура: -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість: 0 ~ 90% RH |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Сталь |
| Нагрузка | 50 кг |
| Особенности | Максимальне навантаження 50 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 500 / 200 / 190 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 500 х 200 х 190 мм |
| Розміри, мм | 500 / 200 / 190 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | системи позиціонування |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 8 894 ₴

