Кронштейн настінний для монтажу відеокамери, використовується з кожухом DS-1331HZ-B. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюміній, розміри 300.7 × 250.2 × 107.9 мм, вага 1250 г Кронштейн настінний для монтажу відеокамери, використовується з кожухом DS-1331HZ-B. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: алюміній, розміри 300.7 × 250.2 × 107.9 мм, вага 1250 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1250 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 10 кг |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 10 кг |
| Особенности | настінний, сумісний з DS-1331HZ-B, максимальне навантаження 10 кг, алюміній, гарантія 12 міс, виробник Китай |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 300.7 / 250.2 / 107.9 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 300.7 х 250.2 х 107.9 мм |
| Розміри, мм | 300.7 / 250.2 / 107.9 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴


