
Кронштейн DS-2251ZJ Hikvision (99-00007351)
9 072 ₴
- В наличии
- Код: 99-00007351
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для монтажу відеокамери. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: метал, розміри Φ 250 × 157 мм, вага 3308 г Кронштейн для монтажу відеокамери. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал: метал, розміри Φ 250 × 157 мм, вага 3308 г. Конструкція з листового металу з високою щільністю та надійністю; застосовується як у приміщенні, так і на вулиці; з кабельним виходом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Металл |
| Общие | |
| Вес | 3308 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | максимальне навантаження 6 кг, матеріал метал, кабельний вихід, гарантія 12 міс., країна виробник Китай |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Нагрузка | 6 кг |
| Особенности | кабельний вихід, конструкція з листового металу, для внутрішнього та зовнішнього використання |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | Ø 250 / 157 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 250 х 250 х 157 мм |
| Розміри, мм | Ø 250 / 157 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 9 072 ₴

