1 Мп Wi-Fi камера на батарейках EZVIZ; Матриця: 1/4" progressive scan CMOS; 0.02 Люкс / (F2.0, AGC увімк); 0 Люкс з ІЧ. Стиснення: H.264; об'єктив f = 2 мм (F2.4, кут огляду 101 °); MicroSD карта до 128 Гб; IP65, DC 6В ± 10%, 70,5x64x61,3 мм, 121 г 1 Мп Wi-Fi камера на батарейках EZVIZ; Матриця: 1/4" progressive scan CMOS; 0.02 Люкс / (F2.0, AGC увімк); 0 Люкс з ІЧ. Стиснення: H.264; об'єктив f = 2 мм (F2.4, кут огляду 101 °); MicroSD карта до 128 Гб; IP65, DC 6В ± 10%, 70,5x64x61,3 мм, 121 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.4 |
| Аудіобітрейт | Самоадаптивний |
| Аудіокомпресія | AAC |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 121 гр. |
| Відеобітрейт | адаптивний бітрейд |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 6 VDC ± 10% (4 батареї тип. CR123A) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP65 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 101 ° горизонтальний кут, 116 ° - діагональний кут |
| Локальне сховище | Micro SD / SDHC / SDXC до 128GB |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi (IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n) |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Програмне забезпечення | Ezviz |
| Підтримка роздільної здатності | 1080 х 720р (до 15 до/с) |
| Регулювання посилення (AGC) | ON / OFF |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр з авто-вибором |
| Робоча вологість | 95% і менше (без конденсату) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 70.5 х 64 х 61.3мм |
| Розміри, мм | 70.5 х 64 х 61.3 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Синхронізація | Синхронізація з базовою станцією |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Швидкість затвора | 1 / 30s до 1 / 100,000s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




