1 Мп поворотна Wi-Fi відеокамера EZVIZ; Матриця: 1/4" progressive scan CMOS; Стиснення: H.264; об'єктив f = 4 мм (кут огляду по діагоналі: 90 °); Поворот: 340 °, нахил: 120 °. Функції: DWDR, день / ніч (ICR ), BLC, 3D-DNR; Вбудовані мікрофон і динамік. ІЧ підсвічування до 10 метрів; MicroSD карта до 128 Гб; DC 5В ± 10% / 7Вт, 87,7x87,7x112,7 мм, 256 г 1 Мп поворотна Wi-Fi відеокамера EZVIZ; Матриця: 1/4" progressive scan CMOS; Стиснення: H.264; об'єктив f = 4 мм (кут огляду по діагоналі: 90 °); Поворот: 340 °, нахил: 120 °. Функції: DWDR, день / ніч (ICR ), BLC, 3D-DNR; Вбудовані мікрофон і динамік. ІЧ підсвічування до 10 метрів; MicroSD карта до 128 Гб; DC 5В ± 10% / 7Вт, 87,7x87,7x112,7 мм, 256 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.2 |
| Аудіобітрейт | Самоадаптивний |
| Аудіокомпресія | AAC |
| Аудіоінтерфейси | Вбудовані мікрофон і динамік |
| Бренд | Ezviz |
| Вага | 256 г |
| Відеобітрейт | HD; Standard. Adaptive bit rate. |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 5В ± 10% |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Як і діагоналі: 90 ° |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | Ezviz cloud, Micro SD карта |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n Draft, 2.4 ГГц ~ 2.4835 ГГц, швидкість передачі: 11b: 11Mбіт / с, 11g: |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 340 °; Нахил: 0 ° ~ 120 ° |
| Режим день/ніч | Автоматичне перемикання по ICR |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 87.7 x 87.7 x 112.7 мм |
| Розміри, мм | 87.7 x 87.7 x 112.7 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Детектор руху |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с. Адаптивна частота кадрів з передачею інтернету |
| Швидкість затвора | Самоадаптівний затвор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴





