4 МП IP відеокамера з вбудованим мікрофоном; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 97 °); Запис: 4МП - 25к / с; інтерфейси: micro SD слот до 256GB, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх / 1вих, ІЧ підсвічування 10м; DC12В / 3.5Вт, PoE, ф79х91х128 мм 4 МП IP відеокамера з вбудованим мікрофоном; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 97 °); Запис: 4МП - 25к / с; інтерфейси: micro SD слот до 256GB, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх / 1вих, ІЧ підсвічування 10м; DC12В / 3.5Вт, PoE, ф79х91х128 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PIR-сенсор | 10 м |
| PoE | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Кнопка скидання | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | Г: 97°; В: 52°; Д: 115° |
| Локальне сховище | SD-карта до 256 Гб |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10 / 100Base - T) |
| Метод зберігання | SD-карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Підтримка PoE | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 79 х 91 х 128 мм |
| Розміри, мм | 79 х 91 х 128 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴


