2 МП IP відеокамера з PIR модулем; Матриця: 1 / 2.7" CMOS; Стиснення: H.265; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Запис: 2Мп - 25к / с; інтерфейси: micro SD слот до 256GB, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх / 1вих; ІЧ підсвічування 10м; DC12В / 2.9Вт, ф79х91х128 мм 2 МП IP відеокамера з PIR модулем; Матриця: 1 / 2.7" CMOS; Стиснення: H.265; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Запис: 2Мп - 25к / с; інтерфейси: micro SD слот до 256GB, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх / 1вих; ІЧ підсвічування 10м; DC12В / 2.9Вт, ф79х91х128 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м |
| ROI | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вес | 170 г |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Кнопка скидання | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Локальне сховище | SD-карта до 256 Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10 / 100Base - T) |
| Метод зберігання | SD-карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Программное обеспечение | Imou, DMSS |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Підтримка роздільної здатності | 1920х1080, 1280х960, 640х480 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 79 х 91 х 128 мм |
| Розміри, мм | 79 х 91 х 128 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / c |
Информация для заказа
- Цена: 2 835 ₴


