2 Мп IP Bullet; iOS, Android ONVIF; 1/2.8" CMOS; 1920х1080 25 к / с; цифровий зум 16х; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 102 °); Нічне бачення 30 м; IP67, PoE до 3.5 Вт, 147.7 × 74.2 × 74.2 мм, 210 г 2 Мп IP Bullet; iOS, Android ONVIF; 1/2.8" CMOS; 1920х1080 25 к / с; цифровий зум 16х; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 102 °); Нічне бачення 30 м; IP67, PoE до 3.5 Вт, 147.7 × 74.2 × 74.2 мм, 210 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Питание | PoE |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 210 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 102 °, В: 54 °, Д: 120 ° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x Ethernet 100 Мбіт / с |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Розміри, мм | 147.7 × 74.2 × 74.2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴



