2 Мп Wi-Fi Bullet камера; 1/2.8" progressive CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 108 °); Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n, підсвічування до 30 м; Micro SD до 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 5.3 Вт, -30 °C ~ + 60 °C, 148x74x74 мм, 357 г 2 Мп Wi-Fi Bullet камера; 1/2.8" progressive CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 108 °); Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n, підсвічування до 30 м; Micro SD до 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 5.3 Вт, -30 °C ~ + 60 °C, 148x74x74 мм, 357 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік (110 дБ) |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 357 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В1A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Кнопка скидання | Да |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Робоча вологість | IP67 |
| Рабочая температура | -30°C~+60° |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Розміри, мм | 147.7 × 74.2 × 74.2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴


