4 Мп Wi-Fi; 1 / 2.7 "CMOS; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 88 °); підсвічування 30м; Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n; MicroSD карта до 256 Гб; IP66, DC 12В / 1A, 5 Вт, -30 ° C ~ + 60 ° C; 138.4 × 121.7 × 257.5 мм, 565 г 4 Мп Wi-Fi; 1 / 2.7 "CMOS; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 88 °); підсвічування 30м; Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n; MicroSD карта до 256 Гб; IP66, DC 12В / 1A, 5 Вт, -30 ° C ~ + 60 ° C; 138.4 × 121.7 × 257.5 мм, 565 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік (110 дБ) |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 565 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В1A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | 88°(Г), 46°(В), 107°(Д) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | 355° поворот; 0~90° наклон |
| Робоча температура | -30°C~+60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 138.4 × 121.7× 257.5 мм |
| Розміри, мм | 138.4 × 121.7× 257.5 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 085 ₴



