4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/3 "CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 95 °); світлова сигналізація і сирена, вбудований мікрофон і динамік; підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 7Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 152.8 × 74.2 × 74.2 мм, 450 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/3 "CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 95 °); світлова сигналізація і сирена, вбудований мікрофон і динамік; підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 7Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 152.8 × 74.2 × 74.2 мм, 450 г.
Bullet 2 Pro 4MP (IPC-F46FEP) забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг в реальному часі з високопродуктивним об'єктивом 2,8 мм F1.6. Камера підтримує чотири режими нічного перегляду для чотирьох зображень навіть у додатковому часі. Металевий корпус з класом захисту IP67, так що камера може використовуватися на відкритому повітрі в різних погодних умовах. Завдяки вбудованому прожектору та сирені потужністю 110 дБ, Bullet 2 Pro 4MP може активно відпугувати небажаних відвідувачів від того, що вам дорого.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 450 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В 1A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 95°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 150 Мбіт/с |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 152.8 × 74.2 × 74.2 мм |
| Розміри, мм | 152.8 × 74.2 × 74.2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S/ Profile G) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 545 ₴


