4 Мп поворотна Wi-Fi з вбудованим мікрофоном; 1/3" CMOS; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 79 °); ІЧ-підсвічування 30м; Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD до 256 Гб; IP66, DC 12В / 1A, 6.2 Вт, -20 ° C ~ + 50 ° C; 120.7 × 136.2× 183.3 мм, 390 г 4 Мп поворотна Wi-Fi з вбудованим мікрофоном; 1/3" CMOS; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 79 °); ІЧ-підсвічування 30м; Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD до 256 Гб; IP66, DC 12В / 1A, 6.2 Вт, -20 ° C ~ + 50 ° C; 120.7 × 136.2× 183.3 мм, 390 г.
Cruiser SE 4MP (IPC-S41FP) забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг у реальному часі з об’єктивом 3,6 мм та поворотним корпусом 0~355° і нахилом 0~90°. Камера гарантує, що кожен куточок вашого дому повністю покритий. Вона підтримує чотири режими нічного бачення для чіткості зображення, як удень, так і у непроглядній темряві. З сертифікатом IP66, камеру можна використовувати на вулиці за різних погодних умов. З вбудованою світловою сигналізацією, Cruiser SE 4MP активно утримує небажаних відвідувачів від того, щоб проникнути у ваше приміщення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 390 г |
| Відеокодек | 265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В 1A |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | 79°(Г), 44°(В), 94°(Д) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 6.2 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Регулювання по осях | 355° поворот; 0~90° нахил |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 120.7 × 136.2× 183.3 мм |
| Розміри, мм | 120.7 × 136.2× 183.3 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴



