2 МП IP відеокамера з Wi-Fi і вбудованим мікрофоном; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 92 °); Запис: 1080p - 25 к / с; ІЧ підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; живлення DC 12В 0.5A, споживання до 3 Вт, Φ109.9×81.3 мм, 200 г 2 МП IP відеокамера з Wi-Fi і вбудованим мікрофоном; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 92 °); Запис: 1080p - 25 к / с; ІЧ підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; живлення DC 12В 0.5A, споживання до 3 Вт, Φ109.9×81.3 мм, 200 г.
Turret SE (IPC-T22EP) забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг реального часу з об'єктивом 2,8 мм. Камера підтримує новий кодек H.265, що дозволяє заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Виявлення руху людини дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отримуючи дратівливих хибних попереджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 200 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кути огляду камери | 92°(Г), 50°(В), 107°(Д) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ109.9×81.3 мм |
| Розміри, мм | Φ109.9×81.3 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴


