2 Мп Wi-Fi EZVIZ; 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265/H.264; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 106 °); 1080p 25 к / с; ІЧ підсвічування до 30 м; Wi -Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; MicroSD 256Гб; живлення DC 12В / 6Вт, 72 x 72 x 152 мм, 253 г 2 Мп Wi-Fi EZVIZ; 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265/H.264; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 106 °); 1080p 25 к / с; ІЧ підсвічування до 30 м; Wi -Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; MicroSD 256Гб; живлення DC 12В / 6Вт, 72 x 72 x 152 мм, 253 г.
Якщо вам потрібна проста та надійна камера для вирішення безлічі завдань, пов'язаних із забезпеченням безпеки, за доступною ціною, то камера C3TN – поза конкуренцією. Камера розроблена з упором на необхідні функції, включаючи відмінну якість відео, покращене нічне бачення, погодостійкий корпус і не тільки. Корпус камери C3TN зі ступенем захисту IP67 забезпечує стійкість до води та пилу. Він здатний витримати навіть найнесприятливіші погодні умови: дощ, шторм та сніг. Ви можете зберігати відеозаписи локально на карті пам'яті MicroSD об'ємом до 256 ГБ або підписатися на хмарну службу EZVIZ CloudPlay та отримати необмежений простір для зашифрованого зберігання у хмарі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 253 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 106 ° (по горизонталі), 122 ° (по діагоналі) |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 x 1 |
| Метод зберігання | MicroSD 256 Гб |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Розміри | 72 x 72 x 152 мм |
| Розміри, мм | 72 x 72 x 152 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 925 ₴


