2 Мп Wi-Fi поворотна камера, поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 °; iOS, Android; 1/2.8 " CMOS; 1920х1080 25 к/с; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 93 °); Нічне бачення 10 м; Micro SD до 256 ГБ, DC 5В / 1A до 3.5 Вт, 106.1 × 77.4× 77.4 мм , 219 г 2 Мп Wi-Fi поворотна камера, поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 °; iOS, Android; 1/2.8 " CMOS; 1920х1080 25 к/с; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 93 °); Нічне бачення 10 м; Micro SD до 256 ГБ, DC 5В / 1A до 3.5 Вт, 106.1 × 77.4× 77.4 мм , 219 г.
Завдяки 1080P Full HD-моніторингу в реальному часі та функціям панорамування 0~355° та нахилу -5~80° Ranger 2C (IPC-TA22CP-G) гарантує, що кожен куточок вашого будинку повністю під контролем. Функція виявлення людей швидко знаходить цільові об'єкти на зображеннях і негайно надсилає повідомлення вам. Режим конфіденційності допомагає захистити ваше особисте життя, коли ви вдома, а функція розумного відстеження дозволяє камері стежити за об'єктами, коли вона виявляє рух.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Вес | 219 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | 5В/1A |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Кути огляду камери | Г: 93°, В: 48°, Д: 118° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Регулювання по осях | поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 ° |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 106.1 × 77.4× 77.4 мм |
| Розміри, мм | 106.1 × 77.4× 77.4 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 025 ₴


