2 Мп Wi-Fi камера з вбудованою сиреною 120 дБ; 1/2.8" CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 97 °); Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 м; ІЧ підсвічування до 20 м; вбудований мікрофон та динамік; Micro SD 256 Гб; DC 5В / 1A, 3.5Вт, IP65; 72 x 51 x 52 мм, 120 г 2 Мп Wi-Fi камера з вбудованою сиреною 120 дБ; 1/2.8" CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 97 °); Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 м; ІЧ підсвічування до 20 м; вбудований мікрофон та динамік; Micro SD 256 Гб; DC 5В / 1A, 3.5Вт, IP65; 72 x 51 x 52 мм, 120 г.
Камера забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг у реальному часі з високопродуктивним об'єктивом 2,8 мм F1.6 та підтримує чотири режими нічного бачення. Завдяки корпусу, сертифікованому за стандартом IP65, можна використовувати камеру на відкритому повітрі під різні погодні умови. За допомогою сирени безпеки 120 дБ камера активно утримує небажаних відвідувачів від зазіхань на ваше майно. За допомогою магнітного монтажного кронштейна ви можете розмістити камеру будь-де.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Вес | 120 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 5В 1A |
| Внешний вид | Кубічна |
| Класс защиты | IP65 |
| Кути огляду камери | 97°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 50 м |
| Рабочая температура | -20°C~+45°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 72 x 51 x 52 мм |
| Розміри, мм | 72 x 51 x 52 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2MP(1920 x 1080) 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴



