2 МП IP відеокамера з PoE і вбудованим мікрофоном; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 92 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; ІЧ підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; живлення від PoE, споживання до 3 Вт, Ф110x81.3 мм, 200 г 2 МП IP відеокамера з PoE і вбудованим мікрофоном; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 92 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; ІЧ підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; живлення від PoE, споживання до 3 Вт, Ф110x81.3 мм, 200 г.
T22EA забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг у реальному часі за допомогою нового кодека стиснення H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Функція виявлення людини дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отримуючи подразливих помилкових попереджень. Кабель Ethernet забезпечує підключення для передачі даних та живлення камери. Модель підтримує NVR, хмарне сховище або Micro SD-карту до 256 Гб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Питание | PoE |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 200 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Внешний вид | Купольна |
| Кути огляду камери | Г: 92°, В: 50°, Д: 107° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ110×81.3 мм |
| Розміри, мм | Φ110×81.3 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 655 ₴


