Вулична всеспрямована бездротова точка доступу. Порти 2 Ethernet × 10/100/1000 Base-T; підтримка Wi-Fi: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax); Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave2); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); PoE IEEE 802.3at; антена 2.4 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; 5 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; живлення DC 12В/1.5A; клас захисту IP68; розміри 200 × 220 × 166 мм Дизайн «НЛО», ідеальне поєднання технології Wi-Fi 6 і витвору мистецтва. Захист IP68, надійний у суворих умовах. Всенаправлене покриття з великою дальністю. Легко додавайте додатковий зовнішній Wi-Fi за допомогою Reyee Mesh. Конструкція кріплення розділена зі стійкою, легке встановлення на висоті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 × 10/100/1000 Base-T |
| Wi-Fi | Да |
| Інші функції | Mesh |
| Антена | 2.4 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; 5 GHz, 2 × 2, MU-MIMO |
| Габарити і вага | 200 х 220 х 166 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 2.4 ГГц: 100 м, 5 ГГц: 300 м |
| Дополнительные возможности | Всенаправлене покриття |
| Питание | DC 12В/1.5A, PoE (IEEE 802.3at) |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Количество антенн | 2 |
| Количество портов | 2 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 256 |
| Максимальний радіус дії | 2.4 ГГц: 100 м, 5 ГГц: 300 |
| Особенности | Зовнішнє встановлення, Підтримання PoE, Підтримка MIMO |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Поддержка PoE | IEEE 802.3at |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax); Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave2); Wi-Fi 4(IEEE 802.11n) |
| Рабочая температура | -30°C - 65 |
| Розміри | 200 × 220 × 166 мм |
| Розміри, мм | 200 × 220 × 166 |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 6 (802.11ax) |
| Стандарт связи | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип | Точка доступа |
| Тип антенны | Вбудовані |
| Тип зовнішньої антени | Незнімні |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4, 5 |
| Швидкість Wi-Fi | — |
Информация для заказа
- Цена: 12 549 ₴



