МPPT-контролер заряду для сонячної батареї Kraft KRF-SCC30A з максимальним струмом 30 А. Напруга системи 12/24/48 В, тип зарядки – автоматичне відстеження точки максимальної потужності MPPT, режим зарядки триступеневий. Робоча напруга та діапазон від сонячної панелі: 14-80 В 12 В система / 38-100 В 24 В система / 72-150 В 48 В система.
Призначення та застосування МPPT-контролерів заряду для сонячної батареї
МРРТ-контролер встановлюється між сонячними панелями і акумуляторами, що заряджаються від них. MPPT (Maximum Power Point Tracking – стеження за точкою максимальної потужності) контролер заряду сонячної батареї періодично моніторить вольт-амперні характеристики сонячних панелей, які йдуть на акумулятор, і забезпечує найоптимальніші для заряду значення в поточних робочих умовах, з огляду на освітленість, температуру, знос акумуляторів. Таким чином джерело сонячної енергії використовується більш ефективно, дозволяючи збільшувати продуктивність на 10-30 %.
Особливо вигідно використовувати МРРТ-контролери в похмурі дні, в холодну погоду, за низького заряду акумуляторних батарей, у разі під'єднання акумулятора на великій дальності від сонячної батареї.
Ключові властивості та можливості Kraft KRF-SCC30A
- Максимальний струм заряду 30 А, напруга системи 12/24/48 В.
- Тип зарядки – автоматичне відстеження максимальної точки потужності MPPT.
- Триступеневий режим зарядки: постійний струм (MPPT) / постійна напруга / плаваючий заряд.
- Робоча напруга та діапазон від сонячної панелі: 14-80 В 12 В система / 38-100 В 24 В система / 72-150 В 48 В система.
- РК-дисплей для відображення стану роботи пристрою.
- Вбудований захист від розряду та перезаряду акумуляторної батареї, від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальный ток | 30 А |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга системи | 12/24/48 В |
| Робоча напруга та діапазон від сонячної панелі | 14-80 В 12 В система / 38-100 В 24 В система / 72-150 В 48 В система |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 250 / 178 / 84 мм |
| Розміри, мм | 250 / 178 / 84 |
| Тип зарядки | Автоматичне відстеження точки максимальної потужності MPPT |
| Тип защиты | Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї, від перегріву |
| Тип устройства | MPPT-контролер заряду для сонячної батареї |
- Цена: 9 225 ₴







