
Відеокамера DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE Dahua 4Mp f=2.8mm (99-00010273)
4 995 ₴
- В наличии
- Код: 99-00010273
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Мп IP відеокамера з подвійним ІЧ та LED-підсвічуванням, вбудованим мікрофоном, з алгоритмами захисту периметра WizSense; Матриця: 1/2.9″ CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264H / Smart H.265+ / Smart H.264+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 95˚); Чутливість: 0.008 Люкс / 1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2688x1520 50 к/с; Функції: відеоаналітика (IVS), ROI (4 зони), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 120 дБ; ІЧ+LED підсвічування до 30 м; microSD до 256 Гб; IP67, DC 12В / 2-5Вт, PoE (802.3af), 166.2x70x70 мм, 480г 4Мп IP відеокамера з подвійним ІЧ та LED-підсвічуванням, вбудованим мікрофоном, з алгоритмами захисту периметра WizSense; Матриця: 1/2.9″ CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264H / Smart H.265+ / Smart H.264+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 95˚); Чутливість: 0.008 Люкс / 1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2688x1520 50 к/с; Функції: відеоаналітика (IVS), ROI (4 зони), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 120 дБ; ІЧ+LED підсвічування до 30 м; microSD до 256 Гб; IP67, DC 12В / 2-5Вт, PoE (802.3af), 166.2x70x70 мм, 480г.
DH-IPC-HFW2449S – це розумна камера WizSense у металевому чорному корпусі, вироблена фірмою Dahua. Має подвійне підсвічування та аналітичну систему зі штучним інтелектом, що фокусується на людях чи автомобілях. Алгоритм стежить за довіреною областю, оцінюючи те, що відбувається. Виявляючи вторгнення або рух у зоні видимості, пристрій фокусується на об'єкті та пропонує користувачеві оцінити ситуацію вручну. У нічному режимі застосовується постійно активний інфрачервоний датчик, який доповнюється LED-світильником, вимкненим у спокійному стані, та що активується при підозрілих діях. Увімкнення другого підсвічування робить запис кольоровим, зберігаючи зовнішній вигляд порушників. DH-IPC-HFW2249S є корисним помічником у контролі безпеки. Таку відеокамеру можна розмістити на об'єктах із підвищеним рівнем охорони.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 480 г |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Додаткові характеристики | WizSense, Вбудований мікрофон, IVS (відеоаналітика), ROI (4 зони), 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 120 дБ, PoE (802.3af), ІЧ+LED підсвітка |
| Диапазон рабочих температур | –40 °C - +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 52° |
| Угол обзора по горизонтали | 95° |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0 ° - 90 ° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0 ° - 360 ° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | DSS; DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE; Chrome; Firefox |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 166.2 х 70.0 х 70.0 мм |
| Розміри, мм | 166.2 × 70 × 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | DMSS, Milestone |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.265, H.264, H.264H, H.265+, H.264+ |
| Частота запису | 50 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 50 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 995 ₴

