Світильник світлодіодний лінійного типу. Світлова температура 960 лм, колірна температура 4000 К, колір світіння нейтральний, потужність 12 Вт, напруга 230 В, ресурс роботи 30000 годин, накладний монтаж. Продається без мережевого шнура у комплекті, шнур слід придбати окремо. Працює лише від мережі 220 В, не працює від акумуляторної батареї чи 12 В. Робоча температура -20 °C ~ +40 °C. Матеріал корпусу пластик, клас захисту IP20, розміри 870 / 22.6 / 32.1 мм
Світлодіодний світильник FERON AL5042 230V 12W 960LM зі світловою температурою 960 лм і потужністю 12 Вт, напруга живлення 230 В.
Зверніть увагу!
- Світильник продається без мережевого шнура у комплекті, шнур LD5042 слід придбати окремо.
- Пристрій працює лише від мережі 220 В. Не працює від акумуляторної батареї або від 12 В.
Застосування
Світлодіодний світильник є аналогом люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем і вимикачем. Призначений для місцевого освітлення робочих поверхонь у жилих та громадських приміщеннях.
Ключові властивості та функціональні переваги світильника Feron AL5042
- Світильник нейтрального кольору світіння, колірної температури 4000 К і світлової температури 960 лм, потужністю 12 Вт.
- Напруга живлення 230 В, працює лише від мережі. Від акумуляторної батареї або 12 В не працює.
- Мережевий шнур LD5042 слід придбати окремо – до комплекту постачання не входить.
- Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами.
- Значний ресурс роботи у 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих.
- Світильник екологічний, у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
- Стабільна робота – вмикається миттєво, забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь.
- Існує можливість монтажу декількох таких світильників в лінію, завдяки наявності з'єднувальних гнізд.
- Світильник мінімалістичного дизайну з якісного глянсового пластика підійде до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FERON |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 230 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Мощность | 12 Вт |
| Ресурс | 30000 годин |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 870 / 22.6 / 32.1 мм |
| Розміри, мм | 870 / 22.6 / 32.1 |
| Світлова температура | 960 лм |
| Тип устройства | Світильник світлодіодний |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴





