
Кронштейн для настінного кріплення PFB305W Dahua (99-00000711)
765 ₴
- В наличии
- Код: 99-00000711
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD49, SD6CE, DH-PFA106, DH-PFA120, DH-PFA150, DH-PFA151. Максимальне навантаження 5 кг. Матеріал: алюміній, розміри 200x160x115 мм, вага 870 г Кронштейн для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD49, SD6CE, DH-PFA106, DH-PFA120, DH-PFA150, DH-PFA151. Максимальне навантаження 5 кг. Матеріал: алюміній, розміри 200x160x115 мм, вага 870 г.
Настінний кронштейн PFB305W призначений для відеокамер Dahua. Зокрема, він сумісний із перехідниками та розподільчими коробками, а також з деякими камерами безпосередньо. Розрахований на граничне навантаження 5 кілограм, тому може втримати навіть важку модель з додатковими аксесуарами. Власна вага конструкції - не більше 900 грам. Виконаний PFB305W з алюмінію. За допомогою такого кріплення відеообладнання можна розмістити у вертикальній площині, монтувавши його на стіні. Наприклад, встановити купольну камеру на вуличній колоні або в приміщенні з високими стелями. Фірмовий білий колір повністю збігається з дизайном решти продукції, завдяки чому не виникає естетичних нестикування з обладнанням.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 870 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження 5 кг, Алюміній, Робоча температура -40 °C ~ +60 °C, Робоча вологість 0 ~ 90% RH, Сумісний з перехідниками та розподільними коробками |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 5 кг |
| Особенности | Алюміній, Білий, Навантаження 5 кг, Розміри 200x160x115 мм, Вага 870 г, Сумісний з SD49, SD6CE, DH-PFA106, DH-PFA120, DH-PFA150, DH-PFA151 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 200x160x115 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 200 х 160 х 115 мм |
| Розміри, мм | 200x160x115 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD49, SD6CE, DH-PFA106, DH-PFA120, DH-PFA150, DH-PFA151 |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴


