
IP-відеопанель з WiFi 2Mp TVT TD-E3110-IC/PE/WF з детекцією облич та зчитувачем Mifare (82-00401)
5 786 ₴
- В наличии
- Код: 82-00401
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеопанель / дверний відеодзвінок з підтримкою WiFi, роздільною здатністю 2 Мп і вбудованим зчитувачем карт Mifare; робота через WiFi (2.4 ГГц) із застосунком SuperCam Plus; кути огляду горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170°; ІЧ та LED-підсвічування; слот для карт пам'яті micro SD до 256 Гб; живлення DC 12 В, PoE; клас захисту IP65; робоча температура -40 °C ~ +60 °C; розміри 150 / 50 / 29.8 мм, вага 145 г
Відеопанель-дверний відеодзвінок TVT TD-E3110-IC/PE/WF з підтримкою WiFi, вбудованим зчитувачем карт Mifare, роздільною здатністю 2 Мп, ІЧ та світлодіодним підсвічуванням. Може окремо працювати через застосунок SuperCam Plus на мобільному пристрої (віддалений моніторинг, відчинення дверей) та разом з підключеним відеодомофоном. Може підключатися до реєстраторів TVT як камера з детекцією облич.
Ключові властивості та можливості
- Вбудований WiFi. Пристрій може працювати як окремо, з керуванням через мобільний застосунок, так і разом з підключеним відеодомофоном.
- Можливо підключити до реєстраторів TVT як камеру з детекцією облич.
- Максимальна роздільна здатність: 2 Мп (1920*1080), широкі кути огляду: горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170°.
- Матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS, фокусна відстань 2.3 мм.
- Підтримка відчинення дверей за допомогою картки / відеодомофона / мобільного застосунку SuperCam Plus.
- Функція візуального інтеркому: двосторонній дистанційний зв'язок між дверним дзвінком і підключеним відеодомофоном / мобільним застосунком / CMS (ПЗ).
- Функції контролю доступу – вбудований зчитувач Mifare 13.56 МГц, дальність зчитування до 3 см.
- Підтримка інфрачервоного (дальність до 1 м) та білого світлодіодного (дальність до 0.5 м) підсвічування.
- Інтелектуальний аналіз: виявлення зміни сцени відео, детекція облич, захоплення обличчя тощо.
- Вбудований слот для карт пам'яті micro SD, до 256 Гб.
- Шумозаглушення і ехокомпенсація.
- Підтримка тривоги несанкціонованого доступу та тривоги дверного контакту.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 145 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| ІЧ-підсвітка | 1 м |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | — |
| Додаткові характеристики | Слот micro SD до 256 Гб; PoE; детекція облич; зчитувач Mifare; LED та ІЧ-підсвічування |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | Mifare |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170° |
| Количество абонентов | — |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | NDAA, детекція облич, зчитувач Mifare, слот для micro SD до 256 Гб |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 150 х 50 х 29.8 мм |
| Розміри, мм | 150 / 50 / 29.8 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Частота бездротових датчиків | 2400 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 786 ₴






