
Двоканальний підсилювач CMX DA-2350, 19" (17-00003)
12 996 ₴
- В наличии
- Код: 17-00003
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двоканальний підсилювач DA-2350 класу D, вихідна потужність RMS 2 x 350Вт, вихід 100 В / 8 Ом, монтаж у стійку 19", висота 1U, 484 / 420 / 44 мм, 8 кг
Двоканальний підсилювач CMX DA-2350, 19" DA-2350 класу D, мережевих аудіосистем та акустичних систем IP. Відповідає сертифікатам CE, RoHS, CB, EN54-16, C-tick, FCC та EN54-24, що підтверджує надійність продукції.
Ключові особливості:
- імпульсна технологія;
- монтаж у стійку 19", висота 1U для меншого простору у стійці та меншого тепловиділення;
- збалансований XLR вхід через роз'єм Phoenix для двох каналів;
- кожен вхід з окремим регулюванням посилення;
- кожні два канали з високочастотним фільтром;
- вбудована функція автоматичного очікування для економії енергії;
- окремі двоканальні індикатори для захисту, закріплення, введення та виведення;
- повний захист від короткого замикання, перевантаження, високих температур, затискачів та постійного струму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 8.0 кг |
| Выходная мощность | 350 Вт x2 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Чёрный |
| Число каналов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Розміри, мм | 484 / 420 / 44 |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 80 дБ |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
Информация для заказа
- Цена: 12 996 ₴





