Одноканальний підсилювач CMX DA-500, 19". Цифровий підсилювач потужності класу D серії DA має технологію імпульсного перетворення, яка характеризується мінімальним споживанням енергії та більш високою ефективністю до 85%. Підсилювач потужності серії DA має номінальну вихідну потужність 500 Вт, тому його можна використовувати, як із мікшером або попереднім підсилювачем, для встановлення гучномовців або комерційної аудіосистеми за мінімальних витрат. Універсальні виходи гучномовця як з високим імпедансом 100 В, так і з низьким імпедансом 8 Ом дозволяють йому відповідати як встановленим установкам публічного сповіщення, так і установці стереозвуку Hi-Fi. Існує один збалансований лінійний вхід через роз’єм Phoenix з регулюванням підсилення. Вихідні вбудовані фільтри високих частот можуть бути ввімкнені або вимкнені за допомогою попереднього налаштування перемикача пресетів. Увімкнення автоматичного режиму очікування після відсутностівиявлення вхідного сигналу протягом однієї хвилини, негайний вихід з режиму сну при активності будь-якого входу. Візуальні індикатори робочого стану: захист, кліпінг, вхід та вихід. Захист від короткого замикання, перевантаження, високої температури, кліпінгу та захист від постійного струму. Електроживлення 230 В змінного та 24 В постійного струму.
Ключові особливості:
- Високий ККД на економічність;
- 19-дюймовий, кріплення в стійку висотою 1U для зменшення простору в стійці та зменшення тепловиділення;
- Номінальна вихідна потужність 500 Вт;
- Вихід на динаміки 8 Ом / 100 В;
- Частотна характеристика при вимкненому фільтрі 20-20000 кГц, при ввімкненому фільтрі 70-10000 кГц;
- С/Ш співвідношення >80 дБ;
- Коефіцієнт нелінійних викривлень THD <0.1% (1 кГц/-3 дБм, 100 Вт);
- Споживання енергії 60 Вт;
- Збалансований лінійний вхід через роз’єм Phoenix з контролем рівня підсилення;
- Вихід с увімкненим/вимкненим фільтром;
- Вбудована функція автоматичного очікування, ввімкнення / вимкнення для економії споживання енергії;
- Окремі індикатори для захисту, перевантаження, наявності сигналу на вході та виході;
- Повний захист від короткого замикання, перевантаження, високої температури, кліпінгу та постійного струму;
- Живлення 230V AC або 24V DC
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Выходная мощность | 500 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Число каналов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Розміри, мм | 484 / 420 / 44 |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
- Цена: 24 631 ₴





