
Кероване реле ITV U-Prox Relay AC (23-00351)
2 156 ₴
- В наличии
- Код: 23-00351
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кероване реле змінного струму, живлення AC 110-250 В; вихід COM/NO 250VAC/10A або 30VDC/10A; не менше 100000 циклів спрацювання; час реакції до 5 сек; робоча частота 868-868.6 МГц, дальність зв'язку до 4800 м на відкритому просторі; розміри 44 / 36 / 19.4 мм, вага 55 г
U-Prox Relay AC – бездротове кероване реле змінного струму, призначене для дистанційного керування приладами, з можливістю вимірювання споживання підключеного пристрою. Реле підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Ключові властивості
- Кероване реле з живленням 110…250 В змінного струму.
- Вихід COM/NO 250VAC/10A або 30VDC/10A DC максимум.
- Імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи.
- Кількість спрацювань > 100000.
- Час спрацьовування налаштовується: 0.1-250 секунд.
- Максимальний час затримки відповіді 5 секунд.
- Двосторонній, шифрований, з визначенням саботажу (глушіння) радіозв’язок. Дальність зв'язку до 4800 м на відкритому просторі.
- Мініатюрний корпус, габаритні розміри 44 / 36 / 19.4 мм, вага 55 грам.
Особливості встановлення
Пристрій розроблено для керування іншими електричними пристроями з навантаженням до 10А та повинен встановлюватись у розподільних коробках глибиною не менше 60 мм або в інших захисних корпусах.
Електромонтажні роботи з встановлення пристрою повинні виконуватись лише кваліфікованим та ліцензованим електриком з дотриманням національних правил та стандартів при виключеному електроживленні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 55 |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Пластик, Робоча температура -10 °C ~ +55 °C, Кількість спрацьовувань >100000, Час спрацювання 0.1-250 с, Дальність зв'язку до 4800 м |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Особенности | Двосторонній шифрований радіозв'язок з визначенням саботажу (глушіння) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 44 х 36 х 19,4 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 44 х 36 х 19.4 мм |
| Розміри, мм | 44 х 36 х 19,4 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Реле |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868 |
Информация для заказа
- Цена: 2 156 ₴




