
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M40-B19-G (99-00012451)
38 500 ₴
- В наличии
- Код: 99-00012451
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Роздільна здатність 400x300, розмір пікселя 17 мкм, фокусна відстань тепловізійного детектора 19 мм, кут огляду горизонтальний 20.4°, вертикальний 15.3°, F=1.0; відстань спостереження 650 м; дисплей 0.4" 1280x960; Wi-Fi Hot Spot; живлення 5 В DC/0.5 A або від акумуляторної батареї, до 5 годин роботи без Wi-Fi hotspot; Micro SD 256 Гб; інтерфейс Micro USB; робоча температура -20°C – +55°C; IP67; 188x67x69 мм Роздільна здатність 400x300, розмір пікселя 17 мкм, фокусна відстань тепловізійного детектора 19 мм, кут огляду горизонтальний 20.4°, вертикальний 15.3°, F=1.0; відстань спостереження 650 м; дисплей 0.4" 1280x960; Wi-Fi Hot Spot; живлення 5 В DC/0.5 A або від акумуляторної батареї, до 5 годин роботи без Wi-Fi hotspot; Micro SD 256 Гб; інтерфейс Micro USB; робоча температура -20°C – +55°C; IP67; 188x67x69 мм.
M40 фіксує чіткі тепловізійні зображення рухомих цілей та транспортних засобів з високою частотою кадрів. M40 може виявляти людей, тварин та об'єкти у повній темряві, димці або крізь яскраве світло. Наднизьке енергоспоживання. Виявлення пожежі та сигналізація. Підключається до мобільної програми через Wi-Fi. Підключається до зовнішнього дисплея через порт CVBS. Доступний лазер для прицілювання. Розрахунок відстані за допомогою аналізу відео. Легкий та портативний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | micro USB |
| Інтерфейси та роз'єми | MicroUSB, WiFi, SD/MMC, Відеовихід |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес | 450 |
| Відстань спостереження | 650 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | 0.4" 1280x960 |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.4" 1280 × 960 |
| Додаткові характеристики | Виявлення пожежі, Трасування гарячих/холодних точок, Лазер для прицілювання, Підключення до мобільної програми, Wi-Fi Hotspot |
| Діаметр передньої лінзи | — |
| Діяльність ідентифікації | 650 |
| Питание | Акумулятор, По USB |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Захист | Водонепроникність |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 20.4°; В: 15.3° |
| Локальне сховище | Micro SD 256 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 400x300 |
| Максимальна оптична кратність | — |
| Мінімальна дистанція фокусування | — |
| Мінімальна оптична кратність | — |
| Особенности | Вбудований далекомір, Можливість відеозапису |
| Особливості моделі | виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок |
| Палітра | Alarm, Black hot, Red iron, White hot |
| Поле зрения | 20x16 |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність дисплея | 1280х960 |
| Разрешение матрицы | 400х300 |
| Розмір пікселя | 17 |
| Розміри | 188 × 67 × 69 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 18.8x6.7x6.9 |
| Розміри, мм | 188 × 67 × 69 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Температурний діапазон | -20 °C ~ +55 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 35 мK F=1.0 |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Цифровое увеличение | 4 рівня |
| Цифровий зум | 4 рівня |
| Время автономной работы | 5 |
| Время работы от батареи | 5 годин без Wi-Fi hotspot |
| Чутливість до теплового випромінювання | 35 |
Информация для заказа
- Цена: 38 500 ₴



