
Бінокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NL1 (99-00009626)
136 400 ₴
- В наличии
- Код: 99-00009626
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бінокуляр нічного бачення; електронно-оптичний перетворювач Gen 2+ зелений люмінофор; роздільна здатність зображення 51-64 штрихів на міліметр (штр/мм); збільшення 1x; відстань між зіницями 15 мм; система лінз 27 мм, F/1.2; поле зору 40°; діапазон фокусування 0.25 м до нескінченності; діоптрійне регулювання -4~+5 dpt; ІЧ-підсвічування; живлення 2 батареї AA або зовнішнє джерело живлення 2.8-4.2 В; можливість кріплення на голові або шоломі для роботи без використання рук; клас захисту IP65; робоча температура -40°C~+50°C; розміри 183 / 132 / 58 мм, упаковка 290 / 170 / 330 мм; вага 510 г, брутто 3476 г
Бінокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NL1 з можливістю використання без допомоги рук, побудований на основі високоякісного електронно-оптичного перетворювача Gen 2+ зелений люмінофор. Відстань між зіницями 15 мм, роздільна здатність 51-64 штр/мм, система лінз 27 мм, F/1.2. Має вбудоване джерело інфрачервоного світла для читання карт або базового підсвічування ближньої дії в повній темряві.
Застосування
Завдяки високоякісній оптиці та надійній електроніці Wolf-7 PRO забезпечує яскраве та чітке зображення нічного бачення навіть у найважчих умовах. Водонепроникний, міцний, легкий і компактний, Wolf-7 PRO є ідеальним пристроєм «вільні руки» для різноманітних складних операцій.Ключові властивості та можливості
- Основні характеристики: система лінз 27 мм, F/1.2, поле зору 40°, роздільна здатність зображення 51-64 штрихів на міліметр (штр/мм), діапазон фокусування 0.25 м до нескінченності, діоптрійне регулювання -4~+5 dpt.
- Чистота поля зору за зоною Gen 2 IIT NW1 є найвищою роздільною здатністю та найчистішою, яку пропонує AGM. У Зоні 1 практично немає видимих плям.
- Можливість кріплення на голові або шоломі для роботи без використання рук.
- Ергономічні, прості та зручні елементи керування.
- Захист від перевантаження.
- Вбудоване інфрачервоне підсвічування, автоматична система контролю яскравості.
- Живлення від 2 батарей AA, з часом роботи до 40 годин без ІЧ, до 30 годин з ІЧ, а також можливість зовнішнього джерела живлення 2.8-4.2 В.
- Компактний, міцний, водонепроникний корпус, клас захисту IP65.
- Комплектація: окуляри нічного бачення, ремінь на шию, головний убір, башмак з байонетом/рогом, кріплення для шолома, тканина для об’єктива, м’який футляр для транспортування.
- AGM Wolf-7 PRO доступний з різноманітними аксесуарами, такими як лінзи з 8-кратним збільшенням для перегляду на великій відстані, кріплення для голови або шолома для роботи без рук, а також додаткові потужні ІЧ-освітлювачі для використання на великій відстані. Ці аксесуари слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикаторы | Низький заряд батареї; ІЧ увімкнено |
| Батарея | дві AA |
| Вес | 510 |
| Відстань між зіницями | 15 мм |
| Габарити упаковки | 290 х 170 х 330 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | можливість кріплення на голові або шоломі, вбудоване інфрачервоне підсвічування, автоматична система контролю яскравості, індикатор низького заряду батареї |
| Діаметр об'єктива | 27 |
| Діаметр передньої лінзи | 27 |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | -4 - +5 dpt |
| Електронно-оптичний перетворювач | Gen 2+ зелений люмінофор |
| Питание | зовнішнє джерело живлення 2.8-4.2 В|2 батареї АА |
| Живлення пристрою | DC 2.8-4.2 В, Батарея |
| Увеличение | 1x |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | окуляри нічного бачення, ремінь на шию, головний убір, башмак з байонетом/рогом, кріплення для шолома, тканина для об’єктива, м’який футляр для транспортування |
| Корекція діоптрій | -4 +5 |
| Кут зору | 40 |
| Максимальная кратность | 1x |
| Масса | 510 |
| Мінімальна відстань фокусування | 0.25 |
| Минимальная кратность | 1x |
| Наближення | 1x |
| Особенности | ІЧ-підсвітка, Вологозахист, Налаштування яскравості |
| Особливості моделі | Інфрачервоне підсвічування, автоматична система контролю яскравості |
| Покоління ЕОП | 2+ |
| Поле зрения | 40° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -40°C - +50°C |
| Роздільна здатність зображення | 51-64 штр/мм (штрихів на міліметр) |
| Розміри | 183 х 132 х 58 |
| Розміри, мм | 183 × 132 × 58 |
| Сенсор | Електронно-оптичний перетворювач Gen 2+ зелений люмінофор |
| Система лінз | 27 мм; F/1.2 |
| Температура експлуатації | Від -40 до +50 |
| Тип | Бінокуляри |
| Тип дисплея | — |
| Тип элементов питания | 2 x АА |
| Тип устройства | Бінокуляр нічного бачення |
| Время работы от батареи | до 40 годин без ІЧ, до 30 годин з ІЧ |
| Чистота полю зору | Зона (рівень) 1 практично немає видимих плям, Gen 2 IIT – найвища роздільна здатність |
Информация для заказа
- Цена: 136 400 ₴




